Piękne usta w rozmiarze XL

Jeśli ktoś chce unikać nienaturalnie powiększonych ust i marzy o ich rozmiarze XL to może się zastanowić co zrobić, by wyglądały one atrakcyjnie. Jakie są najlepsze metody, by zapominać o pomarszczonych czy suchych ustach? Mamy kilka sposobów, które tutaj będzie można podać. .

Jeśli usta są za wąskie

Do wypełniania oraz modelowania ust wykorzystuje się preparaty, które są na bazie kwasu hialuronowego, różnią się czasem działania, prawidłowo podany a wiec z umiarem daje nam świetny efekt powiększenia i będzie się utrzymywał do kilkunastu miesięcy. Wargi niektórzy decydują się także powiększać własnym tłuszczem, pobiera się go z okolic brzucha i wstrzykuje w usta.

Wypełnianie ustMetoda taka będzie bezpieczna, nie powoduje reakcji alergicznych a efekt utrzymywać się może przez kilka lat. Po pierwszym zabiegu jednak wchłanialność będzie znacząca i dlatego do dobrego efektu trzeba wykonywać przynajmniej kilka takich zabiegów. Powinno się również szukać lekarza o odpowiednich umiejętnościach, jeśli ma taki zabieg wykonywać. Doświadczenie i stosowne certyfikaty mogą być takim istotnym elementem, na który powinniśmy zwracać uwagę.

 

Jeśli usta są wokół pomarszczone

Zmarszczki jakie pojawiają się wokoło ust mogą nas zniechęcić do tego, by się uśmiechać. Jeśli chcemy je pokonać trzeba wypełnić skórę, która się tam znajduje. zabieg ten będzie dotyczył kącików ust a także fałdki nosowo – wargowej. Wygładza się pionowe linie warg i walczy z liniami marionetki od kącików do podbróbka. Do usunięcia stosuje się specjalne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, którym ostrzykuje się wargi za granicą czerwieni.

Jeśli usta są wysuszone

Skoro skóra ust będzie szybko wysychać to warto mieć pod rękę zawsze nawilżającą pomadkę albo trzeba stosować specjalne maseczki. Może się jednak pojawić taki moment, w którym te domowe metody już nie będą wystarczające. Usta pokrywać się mogą siateczką zmarszczek i coraz trudniej będzie sobie poradzić z ich pierzchnięciem.

Warto zacząć działać od środka. Idealne nawilżenie ust będzie możliwe, jeśli zastosujemy preparat z kwasem hialuronowym. Dzięki nim będzie można mówić o wiązaniu wody i usta będą gruntownie nawilżone. Warto zacząć więc działać tak, by nasze usta zawsze prezentowały się świetnie, a jeśli będą wysuszone nie będzie to udana prezentacja i trudno nam będzie zrobić dobre wrażenie.

Autor

Justyna Malcarz

Redakcja pakiety-medyczne.pl