Uzyskaj naturalnie wyglądające wyniki z Kybellą

Niektórzy ludzie nie mają nic przeciwko temu, by mieć trochę tłuszczu na ciele. Wiedzą, że jeśli pójdą na dietę i trochę więcej ćwiczeń, to zazwyczaj wystarczy, aby pozbyć się tego tłuszczu. Podczas gdy niektórzy ludzie mogą czuć się nieco nonszalancko, jeśli chodzi o muffin top lub trochę tłuszczu w brzuchu, oni zazwyczaj nie czują się w ten sposób, jeśli chodzi o podwójną brodę. Nie ma sposobu, aby ukryć podwójny podbródek. I frustrujące jest to, że nie można się go pozbyć, po prostu zmieniając dietę i ćwicząc. Jest uparty i nie odejdzie sam, poprawiając swój styl życia. Na szczęście Kybella® to świetny zabieg dostępny w naszym biurze w Baton Rouge dla osób, które mają do czynienia z podwójną brodą.

Wspaniałą rzeczą w Kybella® jest to, że otrzymasz naturalnie wyglądające wyniki bez potrzeby operacji. Jeśli mieszkasz w obszarze Baton Rouge, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym zabiegu i zobaczyć, jak może on przynieść Ci korzyści.

Kiedy większość ludzi po raz pierwszy słyszy o Kybella®, myślą, że jest to zabieg chirurgiczny, być może taki jak liposukcja. Liposukcja jest stosowana od wielu lat, aby pomóc osobom zajmującym się tłuszczem pod brodą. Jest ona jednak inwazyjna i nie zawsze daje równe rezultaty. Kybella® to zabieg, który jest podawany w formie iniekcji. Tłuszcz nie jest fizycznie usuwany. Zamiast tego produkt jest wstrzykiwany w okolice podbródka, a produkt przechodzi do pracy zabijając komórki tłuszczowe. Twój organizm w naturalny sposób pozbędzie się tych martwych komórek tłuszczowych w ciągu pewnego czasu.

Więc, kto jest najlepszym kandydatem na Kybellę®? Po pierwsze, musisz poradzić sobie z tłuszczem podskórnym. Tłuszcz podporowy to tłuszcz, który rozwija się pod brodą. Może się to wydawać bardzo podstawową kwalifikacją, ale jest to ważne. Inne względy to ogólny stan zdrowia i historia medyczna.

Autor

Justyna Malcarz

Redakcja pakiety-medyczne.pl