Wypełnij linie i zmarszczki za pomocą JUVÉDERM.

Leczenie drobnych linii i zmarszczek na twarzy jest łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Wygładzenie skóry twarzy można osiągnąć poprzez zastosowanie wypełniaczy skórnych. Wypełniacze z kwasem hialuronowym, takie jak JUVÉDERM®, wypełniają zmarszczki dodając im objętości pod skórą.

Ten popularny wypełniacz skórny może skutecznie zmniejszyć widoczność linii uśmiechu, kurze łapki, a nawet fałdów nosowo-wargowych. Po konsultacji z nami w Baton Rouge, dowiesz się dokładnie, w jaki sposób JUVÉDERM® może przywrócić rysom twarzy bardziej młodzieńczy wygląd.

Pulchny i amortyzujący

JUVÉDERM® może być zarządzany w sposób całkowicie kontrolowany przez członka naszego zespołu. Ilość i miejsce wstrzyknięcia określa się po przeprowadzeniu pełnego badania rysów twarzy.

JUVÉDERM® jest żelem zawierającym cząsteczki kwasu hialuronowego, który jest kwasem naturalnie wytwarzanym w organizmie. Dorosłe osoby często odczuwają spadek ilości tego kwasu, szczególnie w skórze twarzy i tkance wargowej. Utrata wilgoci powoduje kruchość skóry oraz bardziej widoczne zmarszczki i linie uśmiechu. Fałdy nosowo-wargowe stają się bardziej widoczne, a powstałe cienie negatywnie wpływają na ogólne rysy twarzy. JUVÉDERM® koryguje te problemy.

Pojedynczy zabieg zapewniający większą gładkość skóry

Po konsultacji z klientem, projektujemy indywidualną procedurę wtrysku. Żel wstrzykiwany jest pod warstwy skóry, a kwas natychmiast zaczyna przyciągać i wiązać się z cząsteczkami wody. Efekt amortyzujący żelu i dodatkowe nawilżenie powoduje wygładzenie drobnych linii i zmarszczek.

Rezultaty mogą utrzymywać się przez wiele miesięcy. Okresowe zabiegi mogą utrzymać skórę gładką i nawilżoną.

W porównaniu z innymi zabiegami

Większość naszych klientów Baton Rouge nie jest gotowa na nic inwazyjnego. Mogą chcieć w przyszłości rozważyć lifting twarzy, ale na razie chcą prostego zabiegu, który nie wymaga operacji ani usuwania warstwy skóry. JUVÉDERM® pomaga skorygować fałdy i zagniecenia, poziome linie w okolicach kącików ust i oczu, a nawet niewielkie obwisłości skóry.

Gładkie linie mimiczne i zmarszczki

Nie musisz znosić pomarszczonej skóry, która sprawia, że wydajesz się starsza niż jesteś naprawdę.

Autor

Justyna Malcarz

Redakcja pakiety-medyczne.pl