Odkryj swoją skórę

Szukasz nieinwazyjnego, szybkiego sposobu na odświeżenie cery? Terapia dermaplaningiem może być idealnym rozwiązaniem dla Twojej tępej skóry niebieskiej! Jest to trzyetapowy zabieg złuszczający, który możesz wykonać szybko, w przystępnej cenie i bez przestojów. Dowiedz się więcej o dermaplaningu, który uwielbiają mieszkańcy Lafayette i Baton Rouge.

Dlaczego powinniśmy złuszczać?

Wszyscy słyszeliśmy o eksfoliacji, ale dlaczego mielibyśmy to robić? Podczas zabiegu złuszczania z powierzchni skóry usuwane są suche i martwe komórki skóry. Złuszczanie odblokowuje pory, wyrównuje koloryt skóry i pomaga w lepszym działaniu produktów do pielęgnacji skóry. A według Vogue'a, ważne jest, aby pielęgnować świecącą, żywą skórę. W dzisiejszych czasach, klienci mają tak wiele możliwości złuszczania. Fizyczni eksfolicjanci używają cząsteczek do peelingu twarzy. Chemiczne eksfolianty używają pojedynczej lub kombinacji kwasów do usuwania warstwy. Bez względu na to, jaką metodę wybierzesz, zawsze używaj wysokiej jakości produktów pod nadzorem profesjonalisty.

Czym jest Dermaplaning?

Dermaplaning złuszcza skórę, usuwając górną warstwę martwych komórek skóry, aby przygotować się do dodatkowych zabiegów. Nasza klientka widzi najlepsze efekty, gdy stosuje dermaplaning z kwaśnym mikropelem. Nałożenie kwasu mlekowego lub glikolowego na świeżo złuszczoną skórę pomaga usunąć zanieczyszczenia z porów. Proces ten łączy mechaniczne i chemiczne złuszczanie dla uzyskania najlepszych rezultatów. Końcową częścią tego trzyetapowego procesu jest terapia kriogeniczna. Technologia ta zamraża Twoją skórę dwutlenkiem węgla w celu schłodzenia jej i zmniejszenia stanów zapalnych.

Część rutyny pielęgnacji skóry

Ten trzyetapowy zabieg dermaplaningu trwa tylko 60 minut. Twoja skóra będzie trochę różowa, a przez kilka dni powinieneś unikać ostrych leków, ale w przeciwnym razie nie ma możliwości powrotu do zdrowia! Jest on delikatny, ale na tyle skuteczny, że staje się częścią codziennej rutyny pielęgnacji skóry. Aby poprawić stan skóry, możesz wykonywać zabiegi dwa razy w miesiącu, w ramach serii sześciu kompleksowych zabiegów. Z drugiej strony, wizyta technika co cztery do sześciu tygodni wystarczy do ogólnej pielęgnacji. Zrób dermaplaning w połączeniu z mikropeelingiem i kriogenetyczną terapią częścią swojego najlepszego życia skórzanego!

The Dermaplaning Lafayette Trusts You might see dermaplaning services advertised at all kinds of places: spa, salony, even people who perform it out of their home. Ale aby zapewnić najlepsze i najbezpieczniejsze rezultaty, powinieneś zaufać przeszkolonemu lekarzowi. W Klinice Medycyny Estetycznej i Anty-Aging w Luizjanie można uzyskać to, co najlepsze z obu światów. Otrzymasz najwyższej klasy, profesjonalne zabiegi w pięknym, przypominającym spa otoczeniu.

Autor

Justyna Malcarz

Redakcja pakiety-medyczne.pl