Żałujesz tatuażu? Rozważ laserowe usuwanie tatuażu!

Czy masz do czynienia z niektórymi prawdziwymi uczuciami żalu z powodu decyzji o tatuażu ciała? Jeśli tak, dobrze jest wiedzieć, że nie jesteś sam. Dobrze jest również wiedzieć, że istnieje nadzieja. Z pomocą nowoczesnych technik laserowego usuwania tatuaży, masz teraz możliwość, aby mieć swoje tatuaże usunięte. Poniżej znajduje się kilka szczegółów, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, czego można się spodziewać po tej popularnej opcji usuwania tatuaży.

Jak to działa

Lasery mogą zdziałać cuda, jeśli chodzi o zabiegi medyczne i kosmetyczne, a laserowe usuwanie tatuaży nie jest wyjątkiem. Podczas tego zabiegu, specjalny system laserowy jest używany do stosowania impulsów energii w celu rozbicia tuszu w tatuażu. Po rozbiciu, tusz zostanie naturalnie usunięty przez własne procesy eliminacji odpadów i gojenia się organizmu. Oczywiście rezultaty są stopniowe, jednak z czasem tatuaż powinien zanikać.

Poprzez kalibrację lasera do produkcji poszczególnych częstotliwości światła w celu wyeliminowania poszczególnych kolorów tuszu tatuażu , leczenie laserowe usuwanie będzie próbował zająć się wszystkich kolorów obecnych w tatuażu . Ważne jest jednak, aby pamiętać, że wyniki są różne, a seria zabiegów jest zazwyczaj wymagana w celu osiągnięcia pożądanego poziomu usunięcia tatuażu.

Liczba zabiegów

Jeśli chodzi o liczbę zabiegów laserowego usuwania tatuażu osoba będzie musiała przejść, rzeczywista liczba może się znacznie różnić. Ogólnie rzecz biorąc, proces obejmuje wiele zabiegów w naszym biurze. Ponieważ proces laserowego usuwania tatuażu jest skoncentrowany wokół zabiegów , które blakną tatuaż w czasie , obserwuje się, że w niektórych sytuacjach , tatuaż może nie być całkowicie usunięty w wyniku tej metody leczenia . Jednak laserowe usuwanie tatuaży jest nadal skuteczną metodą usuwania tatuaży u znacznej liczby pacjentów.

Autor

Karolina Gradowicz

Redakcja pakiety-medyczne.pl