Laserowe usuwanie włosów

To fakt życia, że większość ludzi ma włosy na ciele. W końcu wszyscy jesteśmy ssakami, to jest nauka.

Dzięki ewolucji, owłosienie reguluje temperaturę ciała i chroni delikatne obszary. Ale dziś wielu ludzi nie potrzebuje owłosienia i woli wygładzać się. Spędziliśmy tyle pieniędzy i czasu na goleniu, woskowaniu i stosowaniu kremów depilacyjnych. Masz jednak inną, bezbolesną, stałą opcję! Dowiedz się więcej o laserowym usuwaniu owłosienia Baton Rouge ufa, że będzie wyglądać i czuć się najbardziej gładko.

Jak działa depilacja?

Wyniki brzmią świetnie, ale jak dokładnie działa depilacja? Laserowe usuwanie włosków wykorzystuje - jak się domyślacie - lasery. Laser pulsuje mieszki włosowe, aby je uszkodzić, zapobiegając w ten sposób dalszemu wzrostowi włosków. Rezultaty są trwałe - w przeciwieństwie do golenia, które po prostu usuwa włoski na powierzchni, lub woskowania, które usuwa je tymczasowo. Oto, co dzieje się podczas typowej sesji:

Spotkasz się z technikiem, który wprowadzi cię w komfortowe warunki. Następnie, za pomocą urządzenia GentleMax Pro, technik emituje mały impuls laserowy do skóry. Wiele osób porównuje to uczucie na skórze do lekkiego zatrzasku gumki. To uczucie szybko się rozwiązuje. Dodatkowo, chłodne powietrze utrzymuje skórę w komforcie przez cały czas trwania zabiegu. Zazwyczaj nie ma potrzeby przestoju ani gojenia się. Pamiętaj, że nie usuwa ono ani nie uszkadza skóry! Miejsca poddane zabiegowi mogą wyglądać na zaczerwienione lub lekko zaczerwienione, ale w ciągu pierwszego tygodnia będą zanikać. Większość sytuacji i celów wymaga wielokrotnych wizyt. Twój technik może pomóc w ustaleniu, jakie podejście jest dla Ciebie najlepsze. Wyniki mogą zależeć od rodzaju zabiegu i wielkości obszaru.

Więcej niż usuwanie włosów

Poza usuwaniem owłosienia, GentleMax Pro rozwiązuje różne problemy skórne. Obejmują one zmniejszenie bolesnych lub nieestetycznych żył na twarzy i nogach , jak również napinanie i odmładzanie skóry. Impuls laserowy nie uszkadza skóry , ponieważ omija powierzchnię. Kieruje się niedoskonałości skóry , oczyszczając melaninę i pigmenty poprzez przekształcenie ich w ciepło. Dodatkowo, energia cieplna stymuluje naturalną reakcję leczniczą skóry. Reakcja ta tworzy nowy kolagen, który stopniowo przebudowuje i odnawia powierzchnię skóry.

Autor

Justyna Malcarz

Redakcja pakiety-medyczne.pl