Odmłodzić skórę za pomocą HydraFacial MD

Wieloetapowy zabieg oczyszczający i złuszczający na skórze twarzy jest najlepszą metodą na odwrócenie widocznych oznak starzenia. Zmarszczki i linie uśmiechu, ciemne plamy i nierównomierny koloryt skóry można ukryć pod makijażem i korektorami, ale większość dorosłych chce przywrócić rysy twarzy do bardziej młodzieńczego stanu. Kuracja HydraFacial MD® została stworzona właśnie w tym celu.

Nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, HydraFacial MD® jest procesem odmładzającym, który nie tylko usuwa martwy i zniszczony naskórek, ale również otwiera zatkane pory i wprowadza ważne składniki odżywcze, zwłaszcza przeciwutleniacze, bezpośrednio do skóry i leżących pod nią tkanek podporowych. Jeśli uważasz na zabiegi chirurgiczne i puszyste wypełniacze skórne, może to być dla Ciebie idealny zabieg.

Nie tylko Peeling

Zabieg HydraFacial MD® rozpoczyna się od Vortex-Exfoliation, procesu, który polega na użyciu specjalnego narzędzia do usuwania martwych i uszkodzonych komórek skóry. Następnie wykonywany jest delikatny peeling kwasowy, który natychmiast usuwa zewnętrzną warstwę naskórka.

Po zabiegu peelingu następuje zabieg ekstrakcyjny, który wysysa pory i usuwa olejki, brud i inne ciała obce. Na koniec stosuje się system dostarczania nawilżającego nawilżenia Vortex-Fusion, który służy do wtopienia skóry w specjalne serum zawierające peptydy, antyoksydanty i kwas hialuronowy.

Jest to prosty zabieg, który wykonywany jest w zaciszu naszego gabinetu. Zabieg możemy dostosować do indywidualnych potrzeb, w zależności od stanu skóry i konkretnych obszarów, takich jak drobne linie, tłuste i zatkane pory czy tępa skóra.

Warunki lecznicze

Zabieg HydraFacial MD® polecany jest dla osób, które chcą wyrównać koloryt skóry, usunąć drobne linie i zmarszczki, dodać skórze twarzy elastyczności i jędrności, zmniejszyć widoczność plam starczych i innych zaciemnionych miejsc oraz odwrócić zaawansowane oznaki starzenia.

Jedną z najważniejszych cech zabiegu HydraFacial MD® jest działanie odmładzające, które wynika z oczyszczania i złuszczania. Skóra i tkanki podporowe są teraz pełne składników odżywczych, co pomaga stymulować wzrost nowych tkanek i produkcję kolagenu. Twarz jest promienna i świeci natychmiast po zabiegu, ale proces zdrowszego, bardziej elastycznego wzrostu skóry trwa jeszcze kilka miesięcy.

Zalety HydraFacial MD®

Wypełniacze skórne, zastrzyki BOTOX® i zabiegi resurfacingu ściernego zazwyczaj dotyczą tylko jednego problemu i chociaż zabiegi te mogą być skuteczne, to jednak nie robią zbyt wiele, aby faktycznie promować długoterminowy zdrowy wzrost tkanek. Same w sobie peelingi chemiczne usuwają uszkodzoną skórę, ale nie stymulują produkcji kolagenu.

Wieloetapowy zabieg HydraFacial MD® rozwiązuje problem odwrócenia wieku i zdrowego wzrostu skóry. Dlatego polecamy go naszym klientom, których głównym zmartwieniem jest krucha, matowa skóra, która wykazuje dynamiczne zmarszczki i bardziej wyraźne piegi, plamy starcze i inne przebarwienia.

Autor

Justyna Malcarz

Redakcja pakiety-medyczne.pl