Pożegnaj się z dynamicznymi zmarszczkami dzięki BOTOX Cosmetic

Jeśli jesteś jak zdecydowana większość ludzi, czujesz, że dynamiczne zmarszczki na twarzy mają negatywny wpływ na twój ogólny wygląd. Sprawiają one, że wyglądasz na przedwcześnie postarzałego i mogą odciągać uwagę od Twojego ogólnego wyglądu. BOTOX® Cosmetic jest obecnie numerem jeden w leczeniu zmarszczek dynamicznych w sposób niechirurgiczny. W skali roku wykonuje się miliony takich zabiegów. To sprawia, że BOTOX® Cosmetic jest numerem jeden wśród niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych wykonywanych na świecie.

Powodem, dla którego zabieg ten zyskał taką popularność, jest jego skuteczność. BOTOX® Cosmetic może tymczasowo wyeliminować lub zmniejszyć widoczność dynamicznych zmarszczek. Jest to bardzo bezpieczna procedura, która pozwala uzyskać niezwykłe, a jednocześnie naturalnie wyglądające rezultaty.

Z wiekiem ludzie często mają drobne linie i zmarszczki, które powstają wokół oczu, wokół ust i przy brwiach. Z czasem te drobne linie i zmarszczki przekształcają się w bardziej zauważalne głębokie bruzdy. Poprzez zajęcie się podstawową przyczyną dynamicznych zmarszczek, BOTOX® Cosmetic może skutecznie przywrócić Ci bardziej młodzieńczy wygląd.

Jedną z rzeczy, która przyciąga ludzi do BOTOX® Cosmetic jest fakt, że nie wymaga on operacji. Oznacza to mniejsze ryzyko dla pacjenta, jak również mniejszy dyskomfort i czas przestoju. W rzeczywistości czas przestoju jest niewielki lub żaden. Większość pacjentów może wrócić do praktycznie wszystkich swoich codziennych czynności bezpośrednio po sesji zabiegowej.

Podczas gdy wyniki tego zabiegu są zauważalne, są one również niepozorne. Osoby, które widzą Cię po wykonaniu zabiegu BOTOX® Cosmetic zauważą, że wyglądasz na bardziej odświeżoną, ale jest bardzo mało prawdopodobne, że zauważą, że miałaś zabieg kosmetyczny.

Kiedy preparat BOTOX® Cosmetic jest wstrzykiwany w określoną część twarzy, blokuje on sygnały nerwowe, które powodują ruchy mięśni wyrazowych. Nie oznacza to jednak, że nie będziesz w stanie wyrażać emocji. Osoby poddane tym zabiegom są w stanie wyrażać szeroki wachlarz emocji. Jedyna różnica polega na tym, że kiedy wyrażają emocje, na ich twarzy nie powstają te głębokie, dynamiczne zmarszczki.

Autor

Karolina Gradowicz

Redakcja pakiety-medyczne.pl